Artykuły w portalach branżowychPrzykładowe artykuły, które publikowałem.


Bloguję od 14 lat – opublikowałem w tym czasie dziesiątki wpisów.

Każdy wpis traktuję indywidualnie i dzielę na etapy pracy. Niektóre przechodzą nawet ok. 100 poprawek, dzięki czemu każde słowo jest na odpowiednim miejscu – mogę przekazać go w najlepiej formie, jaką potrafiłem nadać w danej chwili.

Wpisy tworzę w konsultacji merytorycznej, przekazuję także bieżące wersje artykułu. Na bieżąco wprowadzam też poprawki i korekty, póki efekt końcowy nie będzie zadowalający dla każdej ze stron.

Bardzo dobrze czuję się w tradycyjnych, luźnych formach blogowych, jak również w komercyjnych – dotyczących konkretnej rzeczy. Lubię być content kreatorem i chętnie podejmuję nowe wyzwania. Dlatego jako blogger, jestem otwarty na propozycje. Przeglądam także ogłoszenia w systemie Reach a Blogger.

Miałem również przyjemność tworzyć dla największych – grupy Wirtualna Polska w segmentach tech i games.


Przykładowe publikacje:


Odwiedzając tę stronę, przeglądarka może zjadać ciasteczka. Więcej informacji

Strona nie zbiera ciasteczek związanych z danymi osobowymi, usługami lub innymi ficzerami. Jeśli powstają jakiekolwiek cookies, wynikają jedynie z technicznego działania witryny. Strona jest transparentna, a możliwość zbierania ciasteczek można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej.

>Zamknij<