Budowanie społeczności YouTube

Rozwój autorskich kanałów, w ramach serwisu YouTube.


W toku ostatnich 5 lat – stworzyłem blisko 100 materiałów filmowych, przeznaczonych na potrzeby internetu. Głównie serwisu YouTube.

Choć projektów było znacznie więcej, najbardziej lubię produkcję wideo. Jest to kreatywna forma, która pozwala mi się spełniać. Dlatego w roku 2018 uruchomiłem kolejny kanał – Vitowisko.

Kanał jest poświęcony handheldowi firmy Sony – PlayStation Vita. Idea jaka przyświecała to zapełnienie luki. W polskim internecie nie ma wielu miejsc, które dedykowane są wspomnianemu handheldowi. Chciałem tym samym stworzyć niszę, która będzie dedykowanym miejscem dla miłośników tego niedocenionego sprzętu. I w tych ramach, osiągnąłem sukces.Choć kanał istnieje od 2018 roku – postanowiłem rozwijać go mocniej pod koniec 2019 roku. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Choć kanał nie jest duży – uzyskuje sporą interakcję użytkowników i kłóci się z teorią, że „PS Vita to martwy sprzęt„. Bez cienia przesady można powiedzieć, że kanał rozwija się z każdym filmem. Uzyskując coraz większą uwagę i zasięgi.

Choć w rozwoju przeszkadzają mi ograniczenia czasowe – jestem zadowolony z rozwoju kanału. W swoich ramach, dedykowanej dla niszy odbiorców – już teraz odniósł sukces, a komentarze użytkowników potwierdzają pozytywny odbiór.


Dane na dzień 17.05.2020r.

Ponieważ kanał „Vitowisko” uzyskuje coraz większe zainteresowanie – zamierzam poszerzyć go o segment gier mobilnych. A w przyszłości, być może o kolejny dział – dedykowany handheldowi firmy Nintendo, jakim jest Switch.

Krystian Juskowiak - freelancer

Odwiedzając tę stronę, przeglądarka może zjadać ciasteczka. Więcej informacji

Strona nie zbiera ciasteczek związanych z danymi osobowymi, usługami lub innymi ficzerami. Jeśli powstają jakiekolwiek cookies, wynikają jedynie z technicznego działania witryny. Strona jest transparentna, a możliwość zbierania ciasteczek można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej.

>Zamknij<