Seria filmów instruktażowych


Seria filmów instruktażowych wykonanych w ramach współpracy, z jedną z większych, polskich firm hostingowych – LH.pl.
Firma LH.pl działa na rynku od 2002 roku i zalicza się do jednego z 10 największych dostawców hostingu w kraju. Oferta skoncentrowana jest na hostingu, poczcie internetowej, cloud i certyfikatach SSL. Od roku 2009 jest certyfikowanym partnerem NASK w zakresie rejestracji domen .pl. Jest również partnerem firmy Microsoft.

W ramach współpracy stworzone zostało 14 materiałów, opublikowanych na kanale YouTube firmy LH.pl. Zakres dopasowany był tematycznie do działalności firmy. Dotyczył np. instalacji oprogramowania Moodle na serwerze, sklepu internetowego PrestaShop, przywracania witryny z kopii zapasowej, konfiguracji klientów pocztowych itd.


Odpowiadałem w projekcie za całość kreacji:

* stworzenie scenariusza do filmu
* nagranie lektorskie oraz obróbkę audio
* przygotowanie materiałów do produkcji filmu
* techniczną część realizacji (montaż)

Firma LH.pl służyła pomocą merytoryczną, a także przygotowaniem miniatur do filmów. Do niektórych z materiałów, stworzyli również scenariusz.

Produkcja miała ustalony harmonogram. Każdy odcinek i etapy produkcji, rozłożone były na określone interwały czasowe. Było to wymagane do stworzenia balansu możliwości, do czasu i treści. Dzięki temu powstał „workflow” pracy, a odcinki w jego ramach uzyskały spójny charakter. W ostatniej fazie odcinki powstawały codziennie. Bez wypracowanego wcześniej schematu prac, nie byłoby to możliwe.


Przykładowe materiały poniżej:


Odwiedzając tę stronę, przeglądarka może zjadać ciasteczka. Więcej informacji

Strona nie zbiera ciasteczek związanych z danymi osobowymi, usługami lub innymi ficzerami. Jeśli powstają jakiekolwiek cookies, wynikają jedynie z technicznego działania witryny. Strona jest transparentna, a możliwość zbierania ciasteczek można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej.

>Zamknij<