Spot reklamowy


Spot reklamowy dla firmy Mercatum Sp. z o.o.


Spot reklamowy powstał w ramach współpracy z firmą Mercatum – spółką informatyczną, tworzącą oprogramowanie internetowe dla firm. W ofercie spółki znajduje się np. internetowa hurtownia B2B, sklep internetowy, soft do obsługi stoisk detalicznych np. w galeriach handlowych itd. Oprogramowanie jest ściśle zintegrowane z programami firmy InsERT.

Konwencja spotu powstała z pomysłu, który nabierał z czasem wyrazu. Po wstępnym opracowaniu konwencji, stworzeniu scenariusza i prototypie – nastąpił czas działania.

W ramach projektu – odpowiedzialny byłem za całokształt wizji.

Do moich zadań należało:

* stworzenie scenariusza,
* nagranie lektorskie i obróbka audio,
* przygotowanie materiałów audio-wizualnych,
* montaż i przygotowanie spotu.

Produkcja reklamowa zajęła ok. 4 dni. Czas ten obejmuje powstanie spotu, przedstawienie go klientowi, a także wprowadzenie poprawek. W trakcie pracy zdarzały się niespodzianki – choćby w postaci awarii, lecz dzięki częstym backupom, nie stanowiło to przeszkody.

Koncepcja została zaakceptowana, a poprawki były wyłącznie kosmetyczne.

Choć na moment tworzenia spotu – zajmowałem się montażem od 3 lat, projekt był dla mnie wyzwaniem kreatywnym i technicznym. Na tamten czas była to przyjemna, kreatywna odskocznia od internetowego formatu. Pozwoliło to lepiej poznać techniczne aspekty tworzenia materiałów wideo.


Spot znajduje się poniżej:
Spot koncepcyjny dla Krajowego Centrum Edukacyjnego


Koncepcyjny spot reklamowy, przygotowany dla Krajowego Centrum Edukacyjnego – ekspertów z pasją do nauki i rozwoju. W jego ramach tworzone są kursy i szkolenia online, które pomogą znaleźć nowe pasje, a także podnieść kompetencje.

Podobnie jak poprzednio – odpowiedzialny byłem za całość realizacji. W ramach dostarczonego materiału wideo musiałem dobrać kadry, przekazać informacje, a także zmieścić się w limicie czasowym.


Odwiedzając tę stronę, przeglądarka może zjadać ciasteczka. Więcej informacji

Strona nie zbiera ciasteczek związanych z danymi osobowymi, usługami lub innymi ficzerami. Jeśli powstają jakiekolwiek cookies, wynikają jedynie z technicznego działania witryny. Strona jest transparentna, a możliwość zbierania ciasteczek można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej.

>Zamknij<