Współprace lektorskie

Współprace lektorskie z twórcami kanałów YouTube.W przeszłości udzielałem głosu na różnych kanałach YouTube, choć nie tylko – niektóre istnieją nadal, inne niekoniecznie. Aktualnie współpracuję z twórcą jednego z nowych kanałów turystycznych.

Odpowiedzialny jestem za nagrania lektorskie do materiałów, a także obróbkę. Każde z nagrań staram się przygotować profesjonalne, w ramach swoich umiejętności. Nagrania poprzedzone są odpowiednimi rozgrzewkami wokalnymi i rozmówieniem głosu.

Nagrania podlegają postprodukcji, aby uzyskać najlepszą jakość audio. Przy eksporcie stosuję tylko najwyższej jakości presety. Wszystko po to, aby zbliżyć się do studyjnych warunków – uzyskując jak najlepszą jakość audio.


Demo lektorskie dostępne jest pod adresem: https://tiny.pl/718r6.

Podcast „Interaktywnie w biznesie” w serwisie Spotify: playlista podcastu.Przykładowe realizacje, gdzie użyczałem swojego głosu:Krystian Juskowiak - freelancer

Odwiedzając tę stronę, przeglądarka może zjadać ciasteczka. Więcej informacji

Strona nie zbiera ciasteczek związanych z danymi osobowymi, usługami lub innymi ficzerami. Jeśli powstają jakiekolwiek cookies, wynikają jedynie z technicznego działania witryny. Strona jest transparentna, a możliwość zbierania ciasteczek można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej.

>Zamknij<