Współtworzenie systemu CMS

Komercyjny system CMS dla firm – AuraCMS.


Pomysł stworzenia komercyjnego systemu CMS pojawił się w 2018 roku. Idea jaka przyświecała powstaniu – był w pełni polski system CMS, zbudowany na bazie nowoczesnych technologii. Projektowany był od początku jako komercyjne narzędzie. Odpowiedzialny byłem za powstanie idei, wprawienie jej w ruch, a także początkowe testy. Jestem również autorem części tekstów na stronie internetowej projektu.Po wstępnej koncepcji, przystąpiłem do rozmów z firmą MJ Programming, która była technologicznym wykonawcą projektu. Tak powstał system AuraCMS.

W ciągu paru tygodni powstała pierwsza wersja systemu. Niezwłocznie przystąpiłem do testów i swój feedback, przekazałem wykonawcy systemu. Wydanie kolejnej wersji – uwzględniającej nowości, było kwestią czasu.

W roku 2019 nastąpiło udoskonalenie projektu. Pojawiły się również pierwsze wdrożenia systemu. Był to rok poświęcony szlifowaniu oprogramowania.

Choć w toku rozwoju AuraCMS wyłączałem się powoli z jego rozwoju – głównie przez udział w innych projektach – jestem niezmiernie dumny z tego, że mogłem zapoczątkować rozwój jednego z najnowocześniejszych technologicznie systemów CMS w kraju.


AuraCMS jest nowoczesnym systemem CMS dla firm. Dzięki niemu – wygodnie można stworzyć firmową stronę www, a także bloga. System jest bezpieczny i nowoczesny. Nowoczesne technologie sprawiają, że tworzenie zawartości jest szybkie, wygodne i proste.

Dziękuję tym samym firmie MJ Programming, która pozwoliła zarazić się ideą AuraCMS. Dzięki niej pomysł, który powstał pierwotnie w mej głowie – mógł zaistnieć w namacalnej formie.

Jeśli jesteś firmą i potrzebujesz strony internetowej lub bloga – zachęcam do skorzystania z AuraCMS.

Odwiedzając tę stronę, przeglądarka może zjadać ciasteczka. Więcej informacji

Strona nie zbiera ciasteczek związanych z danymi osobowymi, usługami lub innymi ficzerami. Jeśli powstają jakiekolwiek cookies, wynikają jedynie z technicznego działania witryny. Strona jest transparentna, a możliwość zbierania ciasteczek można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej.

>Zamknij<